Q-switch do usuwania tatuażu uchwytem bez czerwone światło

zł1 440.55

-9%

zł1 600.61

Nowy produkt

1 elementy

Tanie [keywords],Kupuj dobrej jakości [keywords] prosto z od [keywords] dostawców z Chin

Tagi: Tani Q switch do usuwania tatuażu uchwytem bez czerwone światło, Wysokiej Jakości Face Skin Care Tools, od chińskiego Dostawcy Beauty & Health.


Q-switch do usuwania tatuażu uchwytem bez czerwone światło
proszę uważnie przeczytać następujące słowa przed złożeniem zamówienia
1. Ten uchwyt   bez czerwone światło
2. atteched 3 sondy: 1064nm 532nm 1320nm
3. proszę sprawdzić, czy nie ma żadnych problemów jakościowych i poinformować nas w ciągu 7 dni po otrzymaniu towaru. jeśli więcej niż 7 dni, zwrot nie będą przyjmowane w każdym przypadkach.
4. Shipping: lampa ksenonowa zostanie wysłany w ciągu 7 dni, zazwyczaj przyjmujemy DHL, EMS, Fedex, chiny Poczta Lotnicza Poczta/Działki do wysyłki, a także może wysyłać części w zależności od zapotrzebowania, prosimy o poinformowanie nas o tym wcześniej.
ale kupujący z Brazylii i Turcji uwaga: aby uniknąć problemów celnej, normalnie my przyjmuje tylko Porcelanowej Poczta Lotniczą Poczta/Działki do wysyłki.
5. Zadeklarowanej Wartości: Jeśli kupujący nie mają żadnych specjalnych wymagań, będziemy napisać realna cena w fakturze, gdy dostarczane. do innego kraju, możemy napisać niższą cenę w fakturze.
jeśli chcesz nam wysłać ci niższą Faktury do cięcia swój podatek celny, proszę zostawić wiadomość, gdy zakup (wszystkie problemy ze względu na niższą wartość, będzie odpowiedzialny za nabywców, ale oczywiście zrobimy jak najlepiej, jak to możliwe, aby pomóc klientom w celu zmniejszenia ewentualne zagrożenia)
proszę rozważyć każdy przedmioty starannie, jeśli nie może przyjąć dowolny jeden z nich, proszę nie zrobić porządek, gorąco dziękujemy za współpracę!
gorąca sprzedaż
wszelkie pytania dotyczące IPL & #12289; shr & #12289; e-light skontaktuj się z nami.

Nazwa marki APT-Tek
Typ tattoo removal laser handle
Numer modelu modle A
Fałszywe rzęs craft Maszyna wykonana
Materiał Plastikowe
Red light No
Wavelength 1064nm/532nm/1320nm
Rozmiar przesylki 40cm x 30cm x 20cm (15.75in x 11.81in x 7.87in)

Pokrewne produkty