Promieniowanie Odzież Ochronną z Metalu Zwłóknienia Przewodzące Tkaniny 2 Warstwy

zł683.90

Nowy produkt

1 elementy

Tanie [keywords],Kupuj dobrej jakości [keywords] prosto z od [keywords] dostawców z Chin

Tagi: Tani Promieniowanie Odzież Ochronną z Metalu Zwłóknienia Przewodzące Tkaniny 2 Warstwy, Wysokiej Jakości Teaching Resources, od chińskiego Dostawcy Office & School Supplies.


Nazwa produktu: Promieniowanie Odzież Ochronną z Metalu Zwłóknienia Przewodzące Tkaniny 2 Warstwy
Model: BDJK-620B
opis:
nasza Odzież Ochronną może osiągnąć skuteczności ekranowania Promieniowania 99.99% przy 10 KHz-36 GHz częstotliwości , na efekt ekranowania jest nie mniejsza niż 60db. to jest z wydajności znacznie, i ma zmywalny, oddychająca nosić, dalekiej podczerwieni, UV i innych funkcji. to jest wyposażony w poziomie wiodącego w obecnych krajowych podobnych produktów zagranicznych. w pełni spełniają norm ochrony elektromagnetyczne! to może odegrać dobrą ochronę na zdrowie ludzi! w związku z tym, dla ludzi, którzy pracują w elektronice, komputery, telekomunikacja, elektrownie, podstacji, radar, kuchenka mikrofalowa, papierów wartościowych finansów, częstotliwości pieca, telewizja nadawania, antystatyczna, wybuch, promieniowania źródeł, wojskowych i innych źródeł promieniowania, a także dla różnych urządzeń, instrumenty, metrów, które wymagają przeciw ingerencji promieniowania elektromagnetycznego i poufności, nasze produkty są powszechnie stosowane.
metalowe przewodzące tkaniny zwłóknienia produkujemy, które ekranowania elektromagnetycznego jest stopa 60db lub więcej, do 120db na świecie, oznacza to, że można go tarcza 99.99% z energii elektromagnetycznej. ze względu na gęste konstrukcji metalowej warstwy, i silne przyleganie do stopu metalu powłoki ochrony, to jest dobrym rozwiązaniem do czyszczenia i odporne na wielu tone problemów.
tkaniny są najnowszą generację technologii na Metalizowane produktów w kraju i za granicą, to jest o wiele funkcji, w tym szeroki zakres częstotliwości, wysokiej skuteczności ekranowania, działanie ochronne trwały, stabilny, szerokie pole użytkowania .

Temat Fizyka
Numer modelu BDJK-620B
Rozmiar przesylki 25cm x 20cm x 5cm (9.84in x 7.87in x 1.97in)

Pokrewne produkty